באתר מרכז היועצים תוכלו למצוא מגוון מאמרים שמתעדכנים מעת לעת בתחומים שונים. בעזרת המאמרים תקבלו טיפים לשיפור ואיזון חייכם, קריאה מהנה...

Young beautiful girl with a laptop at home
מטרת נשמה מהי? מסתבר שאנו נולדים עם תוכנית מדויקת , אפשר להגיד מתמטית וברורה. ישנם כאלה שיורדים עם בחירה לתקן שגיאות מגלגולים קודמים , וישנם אחרים שבמשך חייהם הנשמה מנסה לכפות עליהם ולדחוס בכל מיני אמצעים כדי להוציא לפועל תיקונים שלא תוקנו פעמים קודמות. עלינו להבין שישנם חוקים קוסמיים אשר שולטים ברחבי הבריאה ,אותם חוקים אשר הנשמה כפופה להם ולפעמים זה סותר את החוקים הארציים.
 
קרא עוד
parallax-1
אחת מהדרכים לקבל ייעוץ רוחני שינחה אותנו להצלחה בתחומי זוגיות, פרנסה, קריירה, בריאות, זמן מתאים לשינוי כגון מעבר דירה, מכירת דירה, שינוי מקום עבודה, הגשת תביעה וכל פעולה משמעותית בחיים היא תחזית אסטרולוגית הנערכת על ידי אסטרולוג או אסטרולוגית מומלצים ובעלי ניסיון.
 
קרא עוד
Male hand putting coin into a piggy bank
אנו אובדי עצות ולפעמים קשה לנו לקבל החלטות חשובות לגבי העתיד ואז נוצרים מצבי תקיעות וחוסר אונים כמעט בכל תחומי החיים, בזוגיות, קשיי פרנסה, פיתוח קריירה, מצב המביא לתסכול ולתחושה של חוסר מימוש עצמי. מיסטיקנים און ליין באמצעות תחומי מיסטיקה, שיטות מיסטיות שונות בהחלט יכולים להיות פתרון נכון וטוב למתן תשובות לכל השאלות אשר יכולים להביא לפתיחת המזל ולמימוש עצמי.
 
קרא עוד
Thoughtful businessman - isolated over a white background
הפירמידה היא ביטוי הנראה לעין לברית שבין החכמה הנצחית והעולם האסטראלי לעולם הגשמי בו אנו חיים. בסיסה המרובע של הפירמידה מעביר את המשמעות שהיא כ״בית החכמה״ נבנתה באופן מאסיבי על פי חוקיו הבלתי משתנים של הטבע. הזוויות מייצגות שקט, עומק, אינטיליגנציה ואמת. חלקה הדרומי מסמל קור, הצפוני מסמל חום, המערבי חושך והמזרחי אור. הקצוות המשולשות מאפיינות את תלת חלקי הכוח הרוחני.
 
קרא עוד
Group of college students at the library smiling
על פי הקבלה הלב הוא המלך של הנפש. התורה נתפסת כלב הבריאה. האות הראשונה מתחילה באות ב' "בראשית ברא .....והאות האחרונה היא באות ל'....."ישראל". יחד "לב". לב בגימטריה = 32. 32 נתיבות החכמה- למה נתיבות ולא שבילים? נתיבות הם דרכים דו סיטריות של הלב שאנו עוברים עם עצמינו בפנים. שבילים הם דרכים שבהן כל אחד הולך.
 
קרא עוד
Photo of pretty woman fiddling with pen and thinking over a subject while sitting in some coffee shop with her laptop.
תורת האסטרולוגיה קיימת אלפי שנים. כל המידע שיש בידינו – קיבלנו מקודמינו, ותוך כדי חקירה ודרישה בלתי-פוסקות פיתחנו הבנה דקה ועמוקה יותר ויותר של התורה המופלאה הזו. ועדיין הדרך ארוכה. אני מבחינה היום בשלוש אסכולות עיקריות בתורה זו, אשר לצורך העניין אכנה אותן: קלאסית, פסיכולוגית-מודרנית, וקארמטית-רוחנית.
 
קרא עוד