מכתבי תודה

מכתבי תודה

מתלבטים ? עדיין לא יודעים באיזה יועץ לבחור ? כאן תוכלו לצפות במכתבי תודה אמיתיים שנשלחו ליועצים שלנו בעקבות הטיפול המסור והמקצועי שלהם, מכתבים אלו יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בשבילכם !

לכבוד תמי מזור
הנדון: הבעת תודה והערכה
תמי היקרה,
במשך תקופה לא מבוטלת היית לנו כותל, כתף ומראה.
התחלנו את הדרך יחד עבור ש. ביתנו הבכורה, לה החזרת את חדוות החיים, את האמונה בעצמה את היכולת להרים את הראש ולהתחיל להיות פעילה, חיונית ולהתגבר על כל הקשיים (והיו המון כאלה). עם הזמן התחלנו תהליך יחדיו כמשפחה וכזוג. התחלנו איתך טיפול בשיטת האימאגו ואני חייבת לציין כי היינו מאוד סקפטיים אחרי המפגש הראשון אך את בדרכך המיוחדת הובלת אותנו שלב אחרי שלב ופתאום למדנו להקשיב מבלי לשפוט , לדבר על הכל ללא עכבות וכתוצאה מכך להעיז ולעשות שינויים בכל הרמות.
אין לנו מספיק מילים בכדי להודות לך על שעברת איתנו את המסע המפרך בדרך לשינוי, על האוזן הקשבת, העידוד, השמחה בכל הצלחה ובכל צעד ועל החיבוק החם כשמעדנו.
אין ספק שהיום אנחנו נמצאים במקום אחר לגמרי כזוג, אנשים, כהורים, כמשפחה ואנו חבים לך המון.
ש. שלנו חייבת לך המון.

תודה על הכל, באהבה גדולה....

ד. וש. ב.

 
דניאל ושיר .כ,

לטליה היקרה,

אנו מודים לך על העזרה הרבה והצלת חיי הנישואים והמשפחה שלנו,

על השינוי בחיינו הזוגיים מה שמשפיע על חיי המשפחה

כשהגענו אליך היינו על סף פרידה וחוסר תקווה ואמונה

שניתן או אפשר לשנות

כבר מהמפגש הראשון חשנו את האכפתיות, המקצועיות הענקית שבך , האמפטיה

והתחלנו להאמין שכן אפשר גם אחרת.

היום אנו מאושרים ומתקשים להאמין שרצינו להיפרד.

תודה על כל התמיכה, העזרה והמיומנויות שרכשנו המאפשרים ומסיעים לנו בזוגיות.

כיום אנו מבינים את דבריך :

"יש לברך על כל קונפליקט כי ממנו רק צומחים וזה מה שמחזק את הקשר ואת המרחב הזוגי אם אכן יודעים להתמודד עימו נכון ולקיים דיאלוג אמפאטי ומכיל....."

כיום אנו חוצים את ה"גשר" אחד לשני ומושיטים יד זה לזה

ולך אנו מגישים חיבוק ענק ותודה.

בהערכה רבה

 
שלומי ומיטל .ס, Manager

"הטיפול אצל מיכאל אופק גרם לי אתחיל בזה שמיכאל מסור וממוקד מטרה וזה מה שגרם להצלחת הטיפול ודי מהר מיכאל גרם לי לקבל את עצמי ולהיות הרבה יותר שלמה עם עצמי ,גרם לי להבין שבעיות של אחרים אינן בעיות שלי,גרם לי פחות ופחות להיות תלויה באישורים חברתיים וסביבתיים. הטיפול אמל עדה חיזק אותי וגרם לי להאמין הרבה יותר בעצמי ולפעול על פי הרצונות שלי ועל פי רצונותיהם של אחרים, רק בשביל לרצותם. הטיפול גרם לי להקשיב לעצמי ולשים את עצמי בקדמת הבמה ולא מאחורי הקלעים".
.שלך מעיין

 
מעיין,

לכבוד: מזל אהרוני
בתור אחד שכבר לקח בעבר משכנתא מהבנקים ועשה זאת באופן עצמאי.
לאחר שהבנתי שייעוץ מזל אהרוני יכולה להשיג עבורי
קבלתי החלטה שכדאי להתיעץ עם מזל אהרוני על מנת לשנות את כל המסלולים לאחר שפניתי לבד לבנק וקבלתי הצעה למשכנתא חדשה כדי שחברת הייעוץ תשיג עבורי מסלולים, ריביות והחזר חודשי המתאים לצרכים שלי.
פגשתי אנשים מדהימים מקצועיים ומומחים לכל העניין פיננסי, שעשו עבודה מדהימה עבורי קודם בחרו בנק שנותן את הריביות הכי אטרקטיביות.
לאחר מכן בנו מספר אפשריות של מסלולים והתשלומים לאחר שהחברה הבינה מה הצרכים שלי כלקוח מהמשכנתא החדשה אשר תתאים לצרכים שלנו.
וכל זה בלי לרוץ לכל הבנקים לשרוף את הזמן ועצבים וכל אחד שולח אותך להביא מאה אישורים וכל מיני מסמכים ואז לחזור שוב לבנק.
עם מזל אהרוני מגיעים רק בסוף לחתום על המשכנתא ולקחת את הכסף.
על תחשבו פעמיים תבחרו במזל אהרוני היא תעשה את העבודה המקצועית בשבילכם - וזה שווה, שווה חיסכון של עשרות אלפי שקלים כי בשורה תחתונה דואגת לך שאתה תרוויח וכשפונים לבנק עצמאי הבנק דואג שהוא ירוויח.
ממליץ מכל הלב לבחור בשירותי מזל אהרוני.
המון תודה .

משפחת טל.

 
משפחת טל,