העידן החדש המגיע

מטרת נשמה מהי?

מסתבר שאנו נולדים עם תוכנית מדויקת , אפשר להגיד מתמטית וברורה.
ישנם כאלה שיורדים עם בחירה לתקן שגיאות מגלגולים קודמים , וישנם אחרים שבמשך חייהם הנשמה מנסה לכפות עליהם ולדחוס בכל מיני אמצעים כדי להוציא לפועל תיקונים שלא תוקנו פעמים קודמות.
עלינו להבין שישנם חוקים קוסמיים אשר שולטים ברחבי הבריאה ,אותם חוקים אשר הנשמה כפופה להם ולפעמים זה סותר את החוקים הארציים.
כלומר קודם כל עלינו להבין לאיזה מטרה הגענו ?
איך באנו ליישם את המטרה שלנו?
מה באנו לתקן ואיפה נמצא הקושי והקונפליקט?
אם נדע את התוכנית הנישמתית וכיצד היא בנויה ,נוכל לעשות חשבון נפש, נבין מה חסר לנו ונוכל לקדם את התוכנית ולהוציא אותה לפועל,כי אם לא עלולות לבוא לנו הפרעות בחיים קשיים ופגמים, עלינו גם להבין שתוכנית נישמתית שלא מתממשת גוררת אחריה גלגולים נוספים בניסיון להביא לתיקון.
נשמה שיורדת לתלת מימד (המימד שלנו) יש לה רשימה של תקלות ומשימות שעליה לתקן חלק מהם הם משימות שלא צלחה בהם בפעמים קודמות ולכן עליה לתקן ולהשלים בתקופת חיים זו , לפעמים היא גם יוצרת קרמה כתוצאה של מספר גלגולים שהיא לא הצליחה כתוצאה מחוסר אמון בעצמה וביכולות שלה , ולכן הפעם היא תרד עם אותיות של שם שיעזרו לה ועם חיבור ליסוד שייתן לה את כוח הביצוע, או ההבנות או האנרגיה.
כל נשמה מקבלת כלי עזר שיעזרו לה לבצע את תיקוניה .
כל קושי , כל התמודדות, כל בעיה מהווה כעין פתח להתקדמות ולהתפתחות, אך עלינו לבדוק אם אין כאן סטייה של הנפש מאותה הדרך שבה הנשמה בחרה ולתקן זאת.
כלומר עלינו להתייחס לקשיים לא בלחץ או בעוינות או בקיבעון ובזעם אלא לנסות ולהבין על מה הקושי מצביע כי לעיתים אותה מטרה של הנשמה נתקלת בהתנגדויות והתנהגות לא תואמת של הנפש וכאן מתחיל הקונפליקט וגם התיקון , כלומר התגברות על רצון הנפש למען המטרה של הנשמה.
תורת הגלגולים היא בעצם מפתח – על של כל החיים: מהיכן באות ההצלחות ומהיכן באים הכישלונות ומה צריכה להיות מטרתנו – ולכן הנני רואה חשיבות מרובה לצורך של העלאת המודעות שלנו ולבדוק את אותם הנתונים שאיתם הנשמה יורדת – היות וסיום העידן – אותו תפר שהחל בשנת 2000 ומסתיים בעוד כ-180 שנז את סייקונים. אשמח לעזור ולכוון למטרת נשמה על מנת לשפר ולהוביל אותכם לאותו ייעוד שנשמתכם לקחה על עצמה בגלגול זה.
תודה לכם.

מאת:קלו להב