תחזית אסטרולוגית

אחד מהדרכים לקבל ייעוץ רוחני שינחה אותנו להצלחה בתחומי זוגיות, פרנסה, קריירה, בריאות, זמן מתאים לשינוי כגון מעבר דירה, מכירת דירה, שינוי מקום עבודה, הגשת תביעה וכל פעולה משמעותית בחיים היא תחזית אסטרולוגית הנערכת על ידי אסטרולוג או אסטרולוגית מומלצים ובעלי ניסיון.

אסטרולוגים מומלצים יציגו בפניכם את האפשרויות העומדות בפניכם ואת היכולת להשפיע על גורלכם. תחזית אסטרולוגית אמיתית איננה חוסמת אתכם אלא להיפך, פותחת בפניכם דרך להתנהל בצעדים נכונים, בזמנים מתאימים ביותר לכם מבחינת אסטרולוגיה. "הכל צפוי והרשות נתונה" פתגם שמנחה אסטרולוגים מומלצים, כאשר הם עורכים מפה אסטרולוגית, כדי לפתוח דרכים חדשות ותקוות חדשות אך יחד עם זאת להסיר מחשבות שווא ופנטזיות לא מציאותיות.

במיוחד הדבר נכון כאשר עורכים תחזית אסטרולוגית לצורך התאמה זוגית. במקרה זה נדרשים פרטים של שני בני הזוג.

אסטרולוג או אסטרולוגית מומלצים, יציגו בפניכם את תכונות האופי והאישיות של שני בני הזוג, אם זו התאמה מינית, התאמה זוגית וכל התאמה אחרת הנדרשת לצורך הקשר הזוגי. גם את התכונות החיוביות וגם את השליליות. התאמה זוגית אמיתית, תושג כאשר שני בני הזוג יפעלו בהרמוניה לשיפור הצד השלילי שלהם וחיזוק הצד החיובי. כאשר בני זוג פועלים בהרמוניה, שני מזלות יכולים לפתח קשר טוב וחזק ארוך טווח, לפעמים כאשר קיימת התאמה זוגית אסטרולוגית, חוסר רצינות וזלזול בקשר הזוגי יכול להביא לפירוקו.

מטרתו של קו המיסטיקנים-תחזית אסטרולוגית היא להדריך ולייעץ גם בתחום העסקי והפיננסי. מועד ביצוע העיסקה, פתיחת עסק או חברה, ביצוע פעולה משמעותית בעסק הם הקובעים לצורך בדיקת מפה אסטרולוגית של המצב העסקי והפיננסי כדי לקבל תמונה על מועדים המתאימים להצלחה ולחילופין זמנים מסוכנים לפעילות עסקית. בעלי עסקים רבים נעזרים בשרותיהם של אסטרולוגים בדרך זו ובכך משפרים את הסיכוי שלהם להצליח.

בתחום הבריאותי תחזית אסטרולוגית תתן לכם תמונה של מחזור הפעילות שלכם. כידוע, לכל אדם יש מחזור פעילות בו זמנים של מרץ ובריאות מול זמנים בהם העייפות והחולשה גוברים. כדאי לתכנן את הפעילות לפי אותם זמנים ואכן אסטרולוג או אסטרולוגית מומחים יוכלו לחזות בהתאם לתאריך הלידה והזמן בו נערכת קו המיסטיקנים-תחזית אסטרולוגית כדי לתת לכם תמונה של העתיד לקרות אתכם מבחינה זו. בהתאם לכך, תוכלו לתכנן חופשות, זמנים המתאימים לעבודה אינטנסיבית, פעולות הדורשות מאמץ כגון מעבר דירה, פתיחת עסק וכו' גם לפי המצב הבריאותי שלכם הצפוי לאותו הזמן.

מרגישים תקועים? חסימה? בהרבה מקרים אנשים בטוחים כי הסיבה להרגשה הרעה וחוסר ההצלחה הם כתוצאה של עין הרע או כישופים. גם מומחים של הסרת עין הרע ושל הסרת כישופים עורכים קו המיסטיקנים-תחזית אסטרולוגית מיוחדת כדי לבדוק האם הסיבה לחסימות ולתקיעות נובעת פשוט מזמן שאינו מתאים להצלחה. הרבה פעמים הבעיה איננה עין הרע או כישופים אלא בהתאם לאותו הורוסקופ של האדם הזמנים הם כאלה שבהם האנרגיות נמוכות.

בחייו של האדם קיימים מחזורים, אשר תחזית אסטרולוגית אישית, באמצעות מפה אסטרולוגית, הורוסקופ אישי,תגלה ותחשוף אותם, כך שהאדם יכול להתכונן לאותם רגעים שנראים לכאורה ללא כל התקדמות, אבל הם בעצם פתח לשינוי, צמיחה והתפתחות אישית.