מאמרים

מטרת נשמה מהי? מסתבר שאנו נולדים עם תוכנית מדויקת , אפשר להגיד מתמטית וברורה. ישנם כאלה שיורדים עם בחירה לתקן שגיאות מגלגולים קודמים , וישנם אחרים שבמשך חייהם הנשמה מנסה לכפות עליהם ולדחוס בכל מיני אמצעים כדי להוציא לפועל תיקונים שלא תוקנו פעמים קודמות. עלינו להבין שישנם חוקים קוסמיים אשר שולטים ברחבי הבריאה ,אותם חוקים אשר הנשמה כפופה להם ולפעמים זה סותר את החוקים הארציים.
 
Read more
אחת מהדרכים לקבל ייעוץ רוחני שינחה אותנו להצלחה בתחומי זוגיות, פרנסה, קריירה, בריאות, זמן מתאים לשינוי כגון מעבר דירה, מכירת דירה, שינוי מקום עבודה, הגשת תביעה וכל פעולה משמעותית בחיים היא תחזית אסטרולוגית הנערכת על ידי אסטרולוג או אסטרולוגית מומלצים ובעלי ניסיון.
 
Read more
אנו אובדי עצות ולפעמים קשה לנו לקבל החלטות חשובות לגבי העתיד ואז נוצרים מצבי תקיעות וחוסר אונים כמעט בכל תחומי החיים, בזוגיות, קשיי פרנסה, פיתוח קריירה, מצב המביא לתסכול ולתחושה של חוסר מימוש עצמי. מיסטיקנים און ליין באמצעות תחומי מיסטיקה, שיטות מיסטיות שונות בהחלט יכולים להיות פתרון נכון וטוב למתן תשובות לכל השאלות אשר יכולים להביא לפתיחת המזל ולמימוש עצמי.
 
Read more
הפירמידה היא ביטוי הנראה לעין לברית שבין החכמה הנצחית והעולם האסטראלי לעולם הגשמי בו אנו חיים. בסיסה המרובע של הפירמידה מעביר את המשמעות שהיא כ״בית החכמה״ נבנתה באופן מאסיבי על פי חוקיו הבלתי משתנים של הטבע. הזוויות מייצגות שקט, עומק, אינטיליגנציה ואמת. חלקה הדרומי מסמל קור, הצפוני מסמל חום, המערבי חושך והמזרחי אור. הקצוות המשולשות מאפיינות את תלת חלקי הכוח הרוחני.
 
Read more